Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Koszyk 0

PODSUMOWANIE ZAMÓWIEŃ ŚWIĄTECZNYCH 2021

W ubiegłym roku, okres świąteczny był dla nas baaardzo intensywny, a w obecnym sezonie spodziewamy się jeszcze więcej!


W 2021 roku już w październiku postawiliśmy pierwsze kroki w naszej magazynowej przestrzeni i rozpoczęliśmy prace nad składaniem kartonów, wiązaniem kokard i dekorowaniem każdego boxa z jednakową starannością i dbałością. Klimat bożonarodzeniowy unosił się w naszym biurze jeszcze zanim zdążyliśmy świętować Halloween 🙂


Poświęcenie ogromnej ilości czasu i pracy zdecydowanie się opłacił - poprzedni rok zakończyliśmy bardzo satysfakcjonującą liczbą wysłanych boxów i przesyłek kreatywnych: 12 795! Dziękujemy za Wasze zaufanie i za to, co za nami, a na to, co przed nami patrzymy z wielką nadzieją i niecierpliwością 🙂


Rozpoczęliśmy już prace nad tegorocznym sezonem świątecznym, a zamówień cały czas przybywa!


I ty zaskocz kreatywnymi świątecznymi upominkami z Twoim logo i personalizowanym opakowaniem swoich pracowników i klientów! 

Nasze bożonarodzeniowe propozycje boxów prezentowych, są idealnym sposobem na podziękowanie pracownikom za wkład i zaangażowanie w firmę, wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą, jej partnerami lub klientami. To idealna okazja do celebracji udanego roku pracy. Nasze propozycje prezentowe mają jasny cel – obdarowany musi poczuć się ważny i doceniony! Wiemy jak to zrobić - wystarczy, że spojrzysz na nasze dotychczasowe realizacje.

Stawiamy na mocną personalizację zestawów, chcemy żeby wizualnie pasowały  do DNA firmy, a zawartością trafiały w gusta Waszych pracowników.

Możecie skorzystać z naszych w pełni personalizowanych propozycji lub poprosić o nasz katalog prezentowy, a w nim kilkanaście uniwersalnych propozycji dla każdego – zobaczycie jaki mamy pomysł na BOŻE NARODZENIE 2022!

 


Starszy post Nowszy post