Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Koszyk 0

Wysyłki w kobiecym stylu dla marki YOUR KAYA

Dzień Kobiet - firmowe wysyłki w kobiecym stylu dla marki Your Kaya

Dzień Kobiet był dla nas wyjątkowy, w sumie jak każdy nasz dzień w zespole, w którym tworzymy zgrany team. Codziennie przypominamy sobie jak bardzo jesteśmy ważne dla siebie wzajemnie i jak bardzo ważna jest kobieca solidarność, wsparcie i napędzanie w sobie ducha kreatywności. Tak powstają nasze unikatowe przesyłki kreatywne i boxy firmowe, które wysyłamy również poza granice Polski!

Nasza ostatnia realizacja boxów prezentowych z okazji Dnia Kobiet była nam naprawdę bliska, ze względu na współpracę z marką Your Kaya, którą cenimy i podziwiamy za przełamywanie trendów i dbanie o idealny customer service oraz wsparcie swoich klientów. Nie tylko poprzez wprowadzanie na rynek nowych innowacyjnych produktów ale również wsparcie i edukację w zakresie zdrowia i relacji międzyludzkich. 

Boxy prezentowe muszą przede wszystkim być tożsame z marką, zaczynając od podstaw jakimi jest opakowanie. W tej realizacji postawiłyśmy na eko pudełka, które nawiązują do ducha marki z małym akcentem jakim była łezka - charakterystyczny znak rozpoznawczy marki, umieszczony przy logo. Na co dzień współpracujemy z firmą produkującą opakowania z własnych tektur pozyskanych podczas procesu recyklingu z papierowych włókien wtórnych lub papierowych. Z 4500 kg ścinków z fabryki, pozyskują aż 4000 kg nowej tektury z której powstają pudełka. To dla nas współpraca doskonała.

Dla naszej agencji najważniejsze jest zbadanie potrzeb Klienta. W przypadku marki Your Kaya od razu ustaliliśmy, że poza stroną wizualną i połączeniem różu z elementami eko musimy postawić na praktyczne gadżety, takie jak: kubek ( cały team Your Kaya jest miłośnikiem lokalnych, polskich manufaktur tworzących ceramikę), coś słodkiego i element nawiązujący do samoakceptacji. Każdy nasz projekt jest indywidualnie opracowany dla Klienta. Tutaj też nie mogło więc zabraknąć personalizowanej kartki z autorskim kolażem stworzonym specjalnie dla marki. W swoje ofercie tworzymy projekty graficzne od A do Z.

Przy realizacjach dbamy o każdy najmniejszy detal i elementy tożsame z daną firmą - skontaktuj się z nami i zbuduj dzięki nam relacje z klientem twojej marki lub pracownikami.


Starszy post