Boxy firmowe

Boxy Firmowe

Szukasz oryginalnych upominków dla swoich klientów, partnerów biznesowych lub pracowników?

Specjalnie przygotowane, personalizowane propozycje boxów, są doskonałym sposobem na wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą a jej pracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi.

Stawiamy na dopasowanie boxów do identyfikacji wizualnej firmy, dlatego zagłębiamy się w poznanie Twoich odbiorców, branży, specyfiki pracy i tworzymy! Okazji do obdarowywania w firmie jest wiele! Boxy z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wielkanocne zestawy prezentowe, boxy jubileuszowe, gifty firmowe na Dzień Kobiet, Dzień Doceniania Pracowników, Dzień Dziecka, welcome packi dla nowych pracowników, wyprawki, boxy onboardingowe i wiele, wiele innych!

W Box of Stories zaczynasz od końca. Jak? Powiedz nam, jaki efekt chcesz osiągnąć, a my go urzeczywistnimy!

Wystarczy, że powiesz nam kilka słów o grupie docelowej, przedstawisz nam swój budżet i oczekiwania. Wspólnie omówimy, co powinno znaleźć się w przesyłce, a czego mamy unikać jak ognia. Po prostu powiesz nam o swoich podstawowych wymaganiach, a my przedstawimy Ci kilkanaście personalizowanych propozycji!

Nasze boxy są w pełni personalizowane dla Twojej firmy. Zaproponujemy odpowiedni kolor pudełka, wypełnienia, wstążki i pozostałe elementy. Umieścimy Twoje logo na odpowiednich materiałach oraz stworzymy pachnące wnętrze pudełka – nasza kreatywność nie zna granic! Nie mamy gotowych rozwiązań i to jest dla Ciebie gwarancja, że Twój box będzie unikatowy. Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie opakowanie, kartkę, bilecik i zadbają o spójność wizualną każdego elementu.

Skontaktuj się z nami już dziś i zaskocz swoich pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych kreatywnymi prezentami.