News

Podsumowanie roku – ile wysłaliśmy boxów?

30 stycznia 2022

Rok 2022 – 15 698 WYSŁANYCH BOXÓW I PRZESYŁEK KREATYWNYCH

Styczeń to w każdej firmie czas na podsumowanie ubiegłego roku, analiza wyznaczonych na początku roku celów i ocena ich realizacji, podsumowanie budżetów oraz rozmowy o przyszłości. Zwolniliśmy tempo pod koniec grudnia, aby właśnie w styczeń wejść z otwarta głową do przemyśleń. Przede wszystkim wchodzimy w ten rok trochę tanecznym krokiem, bo mamy wiele powodów do radości ze swoich działań. Jesteście ciekawi co się u nas wydarzyło, a co jeszcze bardziej chcemy rozwijać w roku 2023? Zachęcamy do zatrzymania się na chwilę i analizy swojego roku, zarówno prywatnego jak i zawodowego – warto!

2022 – TO BYŁ NASZ ROK!

To stwierdzenie powoli staje sie już nasza tradycją – na wstępie tego podsumowania chciałyśmy podziękować za zaufanie i współpracę naszych stałych i nowych Klientów. To dzięki nim wszystko się dzieje i rozwija w błyskawicznym tempie, czasami mocno nas same zaskakując 🙂

Początek roku 2021 był pełen strachu i niepewności związanej z pandemią, kiedy branża eventowa zamarła. W tym roku przyszło nam się zmierzyć z kolejnym strachem ale dzięki naszemu power teamowi podeszłyśmy do tego zadaniowo – nasze doświadczenie i możliwości pozwoliły nam mocno zaangażować się w pomoc, równocześnie prowadząc dalej działania sprzedażowe. Możemy powiedzieć, że jesteśmy z siebie dumne. Nasze przestrzenie magazynowe nie miały miesiąca pustki, kiedy nie zapełniały się zestawami prezentowymi, były pełne produktów pierwszej pomocy. Możemy śmiało i pewnie powiedzieć – brawo my.

Przepis na sukces Box of Stories – ZNAMY GO DOSKONALE!

Trochę będziemy nawiązywać do roku 2021 ale to właśnie on był dla nas przełomowy i wyznaczył kolejne kroki, które teraz realizujemy. Wtedy okazało się, że sukcesem jest cały nasz team. Każda z nas wnosi w tą firmę coś zupełnie nowego, doskonale odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, których cechuje mocna różnorodność i inne oczekiwania. Łącznikiem jest jeden cel, idealny box prezentowy, czy wysyłka kreatywna pokazana w sieci przez Influencerów. Właśnie w roku 2022 postawiliśmy na powiększenie naszego zespołu. Pojawiły się osoby z nowym, świeżym i młodym spojrzeniem na obecne trendy – poznawaliśmy tajniki Tik-Toka, stawialiśmy na nowy nośnik reklamy jakim są popularne rolki na Instagramie, usprawniłyśmy formę ofertowania. Dzięki nowym osobom wypracowaliśmy swoją estetykę, która już w 99% nas odzwierciedla – procent zostawiamy na nowe trendy, które bacznie obserwujemy i wprowadzamy 🙂

Ten rok to też mocne rozszerzenie bazy naszych kontrahentów. Zyskaliśmy współpracę z osobami i firmami, które myślą tak jak my – niesztampowo i bez ograniczeń. Razem stworzyliśmy setki unikalnych pudełek i kreatywnych wysyłek. To też nasz kolejny cel – zdobycie nowych, atrakcyjnych kontrahentów, którzy przyczynią się do naszych kolejnych sukcesów. Dużo pewności dały nam zapytania od firm, które od lat obserwujemy, a które teraz chciały przedstawić nam swoją ofertę. To oznacza, że budujemy swoją markę i silną pozycję na rynku wysyłek kreatywnych oraz firmowych zestawów prezentowych. 

Nasza firma dalej posiada dwa główne filary, które rozwijamy. Wysyłki kreatywne, przy których mocno rozszerzyliśmy i umocniliśmy współpracę  z dotychczasowymi Klientami ale też pozyskaliśmy nowych, którzy są najcenniejszą nagrodą za naszą pracę – sami do nas zapukali z podziwem obserwując nasze realizacje w sieci. Dalej silną pozycję odgrywają firmowe zestawy prezentowe, które w tym roku mocno skupiały się dookoła Welcome Packów. Przy boxach firmowych dalej najbardziej pracowity okres trwał od października do grudnia, podczas realizacji świątecznych zestawów firmowych. Musimy też wspomnieć o nowej usłudze, którą wprowadziliśmy pod koniec roku i którą zamierzamy mocno rozwinąć w 2023. W kilkunastu przestrzeniach korporacyjnych naszych Klientów stworzyliśmy strefy pakowania prezentów. Było naprawdę twórczo, pracownicy nie tylko przynosili prezenty ale też chętnie pakowali je z nami wspólnie – poznając tajniki opakowania idealnego.

Sukces to KOLEJNE PLANY w Box of Stories

Naszym celem jest nadal rozwijanie filarów, które prowadzimy w Box of Stories. Zamierzamy pozyskać nowych kontrahentów, którzy zrealizują nasze wizje, które nie ujrzały światła dziennego w roku poprzednim 🙂Chcemy jeszcze bardziej poprawić szybkość ofertowania, poprzez rozszerzenie naszego teamu. Odpowiadamy na oczekiwania naszych Klientów, a w tym roku wiemy, że jeszcze bardziej liczy się Influencer Marketing i skutecznie będziemy pomagać w jego idealnej realizacji, tworząc kreację wysyłek ambasadorskich. Marzenia? Warto mówić o nich głośno, aby się spełniły – rozszerzenie działalności z naszą agencją matką czyli Bossa Nova Events i tworzenie launchy produktowych. To co, stay tuned:)

DZIĘKUJEMY – TEAM BOX OF STORIES!

Dziękujemy naszemu całemu teamowi, naszym Klientom za kolejny rok zaufania, podwykonawcom i kontrahentom za anielską cierpliwość do naszych wizji i przede wszystkim wchodzenie w to szaleństwo całym sobą – jak co roku, obiecujemy: BĘDZIE NAS JESZCZE WIĘCEJ W 2023:)