News

WIELKANOCNE ZESTAWY PREZENTOWE – postaw na docenianie!

10 marca 2022

Poznaj wielkanocne pomysły na prezenty dla pracowników

Marzec to jak co roku w naszej firmie wielkie przygotowania do zbliżającej się Wielkanocy oraz Pierwszego Dnia Wiosny. Jak świętować ten ciepły i kolorowy okres w firmie? Mamy idealny pomysł… Zaskocz kreatywnymi wielkanocnymi upominkami z Twoim logo i personalizowanym opakowaniem swoich pracowników i klientów! W Box of Stories znajdziesz bogatą ofertę boxów wielkanocnych i koszy wielkanocnych.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do bożonarodzeniowej tradycji prezentowej, trochę zapominając o wiosennych świętach. Warto wprowadzić nowa tradycję w firmie i obdarować pracowników wielkanocnymi upominkami.

W Polsce z Wielkanocą przede wszystkim kojarzą nam się pisanki i ich wspólne dekorowanie. Zazdrościmy włoskiej tradycji! We Włoszech to okazja do wręczenia sobie słodkiego upominku, czyli jajka z czekolady z niespodzianką w środku! Ten upominek wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko dzieci ale też dorosłych. Czekoladowe jajka mają nawet metr wysokości! Chcielibyśmy, żeby tradycja wielkanocnych upominków zawitała również do nas i mamy na to kreatywne pomysły:)

Nasze wiosenne propozycje boxów prezentowych, są idealnym sposobem na podziękowanie pracownikom za wkład i zaangażowanie w firmę, wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą, jej partnerami lub klientami. To idealna okazja do celebracji pierwszego kwartału w firmie. Nasze propozycje prezentowe mają jasny cel – obdarowany musi poczuć się ważny i doceniony! Wiemy jak to zrobić – zobacz nasze realizacje.

Stawiamy na mocną personalizację zestawów, chcemy żeby wizualnie pasowały do KV firmy, a zawartością trafiały w gusta Waszych pracowników.

Możecie skorzystać z naszych w pełni personalizowanych propozycji lub poprosić o nasz wielkanocny katalog prezentowy, a w nim kilkanaście uniwersalnych propozycji dla każdego – zobaczycie jaki mamy pomysł na tegoroczną Wielkanoc!