Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Koszyk 0

 

 

Szukasz oryginalnych upominków dla swoich klientów? Może potrzebujesz prezentów dla swoich pracowników?

W tym momencie firmowa celebracja, jest jednym z ważniejszych filarów dobrego zarządzania. Specjalnie przygotowane, personalizowane propozycje boxów, są doskonałym sposobem na wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą, a pracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi. 

W Box of Stories zależy nam na dopasowaniu prezentów do identyfikacji wizualnej firmy. Nasi graficy codziennie pracują nad tym, aby boxy były odzwierciedleniem wizualnym działań naszych klientów! Po prostu, zagłębiamy się w poznanie odbiorcy, branży, specyfiki pracy i tworzymy!

 

Okazji do obdarowywania w firmie jest wiele!

Prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wielkanocne zestawy prezentowe, boxy jubileuszowe, gifty firmowe na Dzień Kobiet, Dzień Doceniania Pracowników, Dzień Dziecka, Welcome Packi, prezenty wyprawkowe, boxy onboardingowe i wiele, wiele innych!

   

 

 

 

 

To bardzo proste! Z nami zaczynasz od końca. Jak? Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my go urzeczywistnimy!

Wystarczy, że powiesz nam kilka słów o grupie docelowej, przedstawisz nam swój budżet i oczekiwania. Omówimy co powinno znaleźć się w boxie, a czego mamy unikać jak ognia. Po prostu powiesz nam o swoich podstawowych wymaganiach, a my przedstawimy Ci kilkanaście personalizowanych propozycji! 

Nasze boxy prezentowe są w pełni personalizowane dla Twojej firmy. Zaproponujemy odpowiedni kolor pudełka, wypełnienia, wstążki. Umieścimy Twoje logo na odpowiednich materiałach oraz stworzymy pachnące wnętrze pudełka - naprawdę nasza kreatywność nie zna granic! Nie mamy gotowych rozwiązań i to jest dla Ciebie gwarancja, że Twój box będzie unikatowy. Nasz grafik zaprojektuje dla Ciebie opakowanie, kartkę, bilecik - zgodnie z Twoimi wytycznymi lub całkowicie zdając się na naszą koncepcję i kreacje.  

Słowo personalizacja usłyszysz od nas podczas pierwszej rozmowy jakieś sto razy. Dlaczego? Bo personalizujemy wszystko! Gadżety firmowe z Twoim logo, butelki i kubki termiczne, lunchboxy, notesy, bluzy, czapki, a nawet personalizowana puszka z kawą lub herbatą oraz unikatowe czekoladki w Twoich brandowych kolorach! Ostatnio personalizowaliśmy nawet firmowe puzzle!

 

 

 

Jeśli jesteśmy na tym etapie, to oznacza, że jesteś już w dobrych rękach. Czas naszej realizacji zawsze uzależniony jest od kilku czynników i dostępności produktów - gwarantujemy, że działamy na najwyższych obrotach, żebyś otrzymał boxy na czas! Na tym etapie, pomiędzy kolejnymi łykami kawy otrzymujesz od nas informację, w jakim momencie są przygotowania i Twoja realizacja. Wysyłamy zdjęcia z naszego magazynu i produkcji. Jesteś z nami na bieżąco, ale nie musisz wychodzić z biura - my działamy za Ciebie :)

  

 

 

 

Gotowe boxy prezentowe możemy dostarczyć do Twojej firmy lub z bezpośrednią wysyłką do adresatów. Jesteśmy w stanie jednorazowo wysłać nawet kilka tysięcy paczek! Wysyłamy również poza granice Polski. Dodatkowo korzystając z naszej dedykowanej platformy do zbierania danych adresowych, Twoi pracownicy lub kontrahenci w bezpieczny sposób udostępnią adres do wysyłki oraz zaznaczą dogodny termin na wizytę naszego kuriera! :) Gwarantujemy dostawę w expresie!

 

Skontaktuj się z nami! Przekonamy Cię, że to wszystko, to coś więcej niż pudełko - to budowanie relacji, a my jesteśmy w tym naprawdę dobre. Na przestrzeni lat zaufały nam zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże, powszechnie znane marki. Jesteśmy w tym momencie działalności firmy, że to wyzwania stawiane nam przez naszych Klientów napędzają nas do działania. Zbudujmy razem dalszą historię Twojej marki!