Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Koszyk 0

Kim jesteśmy?

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu eventów i strategii marketingowych dla wielu znanych marek oraz klientów korporacyjnych.

W 2020 roku przyszedł strach i niepewność, bo branża eventowa zamarła. 

Nasz zespół to pełne kreatywności i nieszablonowych pomysłów osoby, które postanowiły nie czekać na rozwój wydarzeń na świecie. Głowy pełne pomysłów, chęci do działania, wyczucia estetyki i ręce, które chciałyby robić wszystko. Nie czekając na rozwój wydarzeń na świecie, powstał nasz nowy dział z boxami prezentowymi. W końcu prezenty to doświadczanie, które było nam wszystkim tak bardzo potrzebne.

W tym momencie to już nie tylko dział, a nowa marka, która poza firmowymi boxami prezentowymi, tworzy wysyłki kreatywne, współpracuje z influencerami, tworzy unboxing experience - robimy to w czym jesteśmy naprawdę dobre. Wszystkie nasze giftboxy są dokładnie przemyślane i dopasowane, niezależnie czy naszym klientem jest duża korporacja, mała firma czy osoba indywidualna. Skupiamy się zarówno na zawartości boxów, jak i dbamy o ich atrakcyjność wizualną.

Wierzymy w moc prezentów, w każdą propozycje wkładamy ogrom kreatywności, współpracujemy ze znanymi markami i lokalnymi manufakturami, nieustannie poszukujemy inspiracji. Nasza myśl przewodnia jest prosta: chcemy dostarczać niezwykłych wrażeń poprzez personalizowane prezenty, chcemy budować relacje w Twojej firmie.

  

Co powtarzamy sobie codziennie? Każda okazja jest dobra do obdarowania!

Zrób sobie kawę, usiądź wygodnie i zadzwoń do nas - porozmawiamy, jak sprawić radość innym :)