Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Stwórz z nami wymarzoną przesyłkę!
Koszyk 0

 

 

Wprowadzasz nowy produkt na rynek? Twoja firma współpracuje z influencerami i wysyłasz im cyklicznie swoje produkty? Chcesz w oryginalny i niezapomniany sposób zaprezentować swoje produkty i markę w sieci? Jesteś w dobrym miejscu! Wiemy, jak zaskoczyć odbiorców kreatywnością i zostać zauważonym w social mediach.

 

 

Oryginalny i przyciągający uwagę unboxing to jeden z najważniejszych elementów dobrego marketingu Twojej marki. Pomożemy Ci kreatywnie zapakować nowy produkt, wysłać oryginalne zaproszenie na event, przygotować cykliczne paczki dla ambasadorów marki, zaprojektować oryginalne press-packi. Gwarantujemy, że o Twoim produkcie czy wydarzeniu będzie głośno i odbije się ono szerokim echem w sieci! 

 

 

Działamy kompleksowo, a zaczynamy od poznania Twojej marki, produktu, brandbooka, wartości i celu, który chcesz osiągnąć dzięki niesztampowej wysyłce kreatywnej. Nigdy nie powtarzamy naszych pomysłów, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Najważniejsza jest dla nas marka, chcemy aby wysyłka była spójną częścią jej strategii marketingowej i wartości, którymi się kieruje.

 

 

Obserwujemy trendy i staramy się wybiegać w przyszłość. Możemy zaproponować ciekawe i w pełni personalizowane opakowanie, zadbać o wyeksponowanie zawartości, zaproponować ciekawy sposób dostawy Twojej wysyłki. Przede wszystkim na pierwszym planie jest Twój produkt lub wydarzenie, a ciekawy unboxing experience to jego idealne podkreślenie. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu eventów, strategii komunikacji marketingowej i wszystkiego co z tym związane. Dzięki temu, zaczynamy od odpowiedniej analizy, aby jak najlepiej dopasować pomysł do firmy.

 

 

Zadbamy o odpowiedni branding pudełek, ekspozycje produktów oraz wysyłki do influencerów, a jeśli potrzebujesz koncepcji i projektów graficznych – nasz dział kreacji zajmie się kompleksową realizacją od A do Z! Kontaktując się z nami, otrzymasz wizualizację swojej wysyłki i kilka, a czasami nawet kilkanaście opcji do wyboru! Gwarantujemy, że po otrzymaniu naszej oferty - będziesz chcieć więcej!

 

 

Realizujemy najbardziej szalone pomysły naszych Klientów, a czasami namawiamy ich do jeszcze większego szaleństwa. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - najważniejszy jest efekt WOW. Bawimy się formą, tworzymy narracje wysyłki i działamy w duchu real time marketingu. Nasze propozycje bardzo często łączą DNA marki z odpowiednią okazją w kalendarzu. Jak to działa? Przykładowo: nową linie kosmetyków naszego Klienta możemy wysłać w piórniku szkolnym, jeśli wysyłki planujemy w okolicach powrotu do szkoły :)

 

 

Jeśli planujesz w swojej firmie premierę produktu lub chcesz powitać swoich nowych ambasadorów marki wyjątkową paczką PR-ową, a może potrzebujesz pakietów na śniadanie prasowe - skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć wyjątkową koncepcje, która odda charakter Twojej marki oraz podkreśli cechy Twoich produktów.