wysylki kreatywne

Wysyłki Kreatywne

Odkryj siłę emocji w naszych wysyłkach!

Wprowadzasz nowy produkt na rynek? Twoja firma współpracuje z influencerami i wysyłasz im cyklicznie swoje produkty? Chcesz w oryginalny i niezapomniany sposób zaprezentować swoje produkty i markę w sieci? Jesteś w dobrym miejscu! W Box od Stories wiemy, jak zaskoczyć odbiorców kreatywnością i zostać zauważonym w social media.

Oryginalny i przyciągający uwagę unboxing to jeden z najważniejszych elementów dobrego marketingu Twojej marki. Pomożemy Ci kreatywnie zapakować nowy produkt, wysłać oryginalne zaproszenie na event, przygotować cykliczne paczki dla ambasadorów marki, zaprojektować oryginalne press packi. Gwarantujemy, że
o Twoim produkcie czy wydarzeniu będzie głośno i odbije się ono szerokim echem w sieci!

Działamy kompleksowo, a zaczynamy od poznania Twojej marki, produktu czy usługi, brandbooka, wartości i celów, które chcesz osiągnąć dzięki niesztampowej wysyłce kreatywnej. Nigdy nie powtarzamy naszych pomysłów, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Najważniejsza jest dla nas marka! Chcemy, aby wysyłka była spójną częścią jej strategii marketingowej i wartości, którymi się kieruje.

Obserwujemy trendy i staramy się wybiegać w przyszłość. Przedstawiamy ciekawe i w pełni personalizowane opakowanie, dbamy o wyeksponowanie zawartości, proponujemy ciekawy sposób dostawy Twojej wysyłki. Przede wszystkim na pierwszym planie jest Twój produkt lub wydarzenie, a ciekawy unboxing experience to idealny sposób na jego wyeksponowanie.

Bawimy się formą, tworzymy narracje wysyłki i działamy w duchu real time marketingu. Nasze propozycje bardzo często łączą DNA marki z odpowiednią okazją w kalendarzu. Jak to działa? Przykładowo: nową linię kosmetyków naszego klienta możemy wysłać w piórniku szkolnym, jeśli realizację planujemy w okolicach powrotu dzieci do szkoły. Zadbamy o odpowiedni branding opakowań, ekspozycję produktów oraz całą logistykę, a jeśli potrzebujesz projektów graficznych – nasz dział kreacji zajmie się kompleksową realizacją od A do Z!

Kontaktując się z nami, otrzymasz wizualizację swojej wysyłki i kilka, a czasami nawet kilkanaście propozycji do wyboru!

Mamy ponad 16 lat doświadczenia w tworzeniu projektów i kampanii marketingowych.

  • 28 795 wysłanych branded gift boxów
  • 20 krajów na liście adresatów realizowanych wysyłek
  • 3000 jednorazowo wysłanych nawet 3000 branded gift boxów

Skontaktuj się z nami już dziś i zaskocz swoich odbiorców kreatywnymi wysyłkami. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i projekcie.