News

Odkryj inspirujący świat kreatywności i projektowania!

Witamy na naszym blogu – miejscu, gdzie łączymy kreatywność, nowatorskie rozwiązania i najświeższe trendy w komunikacji marketingowej.Tutaj znajdziesz niezwykłe inspiracje, ciekawe case studies oraz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wzmocnić Twoją markę, dotrzeć do grupy docelowej i osiągnąć sukces! Co znajdziesz na naszym blogu?

  • najnowsze trendy w designie, marketingu i innych obszarach
  • fascynujące case studies i kreatywne realizacje
  • wskazówki, triki i strategie dla Twojej marki

Oferujemy Ci bogactwo wiedzy i inspiracji, które pomogą Ci odkryć potencjał, jaki drzemie w kreatywnych wysyłkach!

Boxy świąteczne dla pracowników

Boxy świąteczne – realizacja dla RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA

18 października 2023

Okres organizacji świątecznych spotkań firmowych jest wyjątkowy dla nas wszystkich i niezwykle istotne jest, aby nie zapomnieć o naszych pracownikach, klientach czy partnerach biznesowych.Właśnie dlatego nasze świąteczne boxy prezentowe mogą być zarówno zamiennikiem firmowej wigilii lub stanowić jej uzupełnienie - zobacz realizację Ringier Axel Springer Polska.

Boxy jubileuszowe i zaproszenia

Jubileuszowe boxy i zaproszenia – 20-lecie hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

18 października 2023

Zaproszenia i boxy jubileuszowe dla hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Unikatowy – zaprojektowany specjalnie na to wydarzenie – zapach na bazie soczystych fig towarzyszył uczestnikom już od chwili otrzymania zaproszenia, przez cały event, aż do momentu, gdy opuszczali wydarzenie, otrzymując spersonalizowane pachnące flakoniki w boxach prezentowych.

Pakiety startowe Poland Business Run – ponad 6800 boxów!

17 października 2023

Poland Business Run 2023 to 35 445 uczestników! Kolejny raz mieliśmy okazję współpracować przy organizacji tego niezwykłego wydarzenia - tym razem team Box of Stories Agency był odpowiedzialny za produkcję 6800 pakietów startowych!

Creative Brand Stories – nowa grupa komunikacji marketingowej

25 września 2023

Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w obszarze event marketingu, Box of Stories – branded gifts agency oferującej kreatywne wysyłki, powstałej w okresie pandemii, oraz Eco Stories – specjalizującej się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw. 

Semilac PR packages magenta

Paczki pr z okazji 10 urodzin SEMILAC

20 sierpnia 2023

Rozpoczęliśmy współpracę z marką Semilac. Z okazji pierwszej dekady istnienia marki swoją premierę ma wyjątkowa urodzinowa edycja lakierów hybrydowych w diamentowej oprawie! Nasza koncepcja paczki pr opierała się na kolorze roku 2023, czyli VIVA MAGENTA - kolorze odważnym, nieustraszonym, pełnym optymizmu i radości, idealnie wpasowującym się w markę.

1 2 3

Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nasz profil na Instagramie i zanurz się w niezwykłych historiach sukcesu naszych klientów, poznaj najnowsze innowacje i czerp inspiracje dla własnej marki.