News

Odkryj inspirujący świat kreatywności i projektowania!

Witamy na naszym blogu – miejscu, gdzie łączymy kreatywność, nowatorskie rozwiązania i najświeższe trendy w komunikacji marketingowej.Tutaj znajdziesz niezwykłe inspiracje, ciekawe case studies oraz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wzmocnić Twoją markę, dotrzeć do grupy docelowej i osiągnąć sukces! Co znajdziesz na naszym blogu?

  • najnowsze trendy w designie, marketingu i innych obszarach
  • fascynujące case studies i kreatywne realizacje
  • wskazówki, triki i strategie dla Twojej marki

Oferujemy Ci bogactwo wiedzy i inspiracji, które pomogą Ci odkryć potencjał, jaki drzemie w kreatywnych wysyłkach!

Creative Brand Stories – nowa grupa komunikacji marketingowej

25 września 2023

Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w obszarze event marketingu, Box of Stories – branded gifts agency oferującej kreatywne wysyłki, powstałej w okresie pandemii, oraz Eco Stories – specjalizującej się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw. 

Paczki pr z okazji 10 urodzin SEMILAC

20 sierpnia 2023

Rozpoczęliśmy współpracę z marką Semilac. Z okazji pierwszej dekady istnienia marki swoją premierę ma wyjątkowa urodzinowa edycja lakierów hybrydowych w diamentowej oprawie! Nasza koncepcja paczki pr opierała się na kolorze roku 2023, czyli VIVA MAGENTA - kolorze odważnym, nieustraszonym, pełnym optymizmu i radości, idealnie wpasowującym się w markę.

Prezentacja nowej lini kosmetycznej – HEALTH LABS CARE

15 sierpnia 2023

Za nami kolejna realizacja dla Health Labs Care. Kilka tygodni pracy i w końcu mamy wyczekiwany efekt! Przy tworzeniu tej koncepcji, jak zwykle koncentrowałyśmy się na zachowaniu spójności ze strategią marki i jej wartościami.

Kreatywna prezentacja – wprowadzenie na rynek LONGEVITY

12 sierpnia 2023

Szklane kopuły połączone z drewnianą podstawą, a w ich wnętrzu kwiatowa kompozycja. W centralnym punkcie oczywiście - LONGEVITY. Influencer marketing to także dbanie o pierwsze wrażenie, dlatego przesyłki dla ambasadorek zostały doręczone osobiście do rąk własnych.

Wysyłka produktów kosmetycznych marki POLFA TARCHOMIN

1 sierpnia 2023

Koncepcja wysyłki produktów kosmetycznych Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” - Poldermin Complex, które zostały nominowane w plebiscycie Influencer's TOP 2023! Projekt nawiązywał do natury, aby wyeksponować wartości i naturalne składniki produktów.

Welcome pack – onborading dla marki CCC GROUP

1 sierpnia 2023

Pierwszy dzień w nowej pracy zawsze na długo pozostaje w pamięci, ponieważ towarzyszą mu silne emocje - idealnym przykładem są welcome packi dla marki CCC. Już na tym etapie pracodawca powinien pokazać nowemu pracownikowi jak ważne w firmie jest jego pojawienie się, a przede wszystkim ułatwić mu start w pracy.

Boxy z okazji 20 urodzin NEWSWEEK POLSKA

30 czerwca 2023

Newsweek Polska zgłosił się do nas z konkretnym celem obdarowania swoich kluczowych Klientów nowoczesnymi i eleganckimi prezentami z okazji 20 urodzin. Jak zwykle najważniejsza była ekspozycja logo oraz kolorów Klienta ale gustownie i ze smakiem.

Personalizowana zawartość paczki pr – HEALTH LABS CARE

30 maja 2023

Personalizacja niewątpliwie zacieśnia więzy między firmą, a klientem. Produkt stanowi w tym przypadku bezpośredni łącznik między tymi ogniwami oraz spaja je ze sobą. W skrócie - personalizacja to emocje, a emocje to słowo, które towarzyszy nam przy każdej realizacji boxowej, m.in. jednej z letnich projektów dla firmy Healthlabs.

Firmowe wysyłki dla marki YOUR KAYA

30 maja 2023

Nasza ostatnia realizacja boxów prezentowych z okazji Dnia Kobiet była nam naprawdę bliska, ze względu na współpracę z marką Your Kaya, którą cenimy i podziwiamy za przełamywanie trendów i dbanie o idealny customer service oraz wsparcie swoich klientów. Nie tylko poprzez wprowadzanie na rynek nowych innowacyjnych produktów ale również wsparcie i edukację w zakresie zdrowia i relacji międzyludzkich.

1 2

Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nasz profil na Instagramie i zanurz się w niezwykłych historiach sukcesu naszych klientów, poznaj najnowsze innowacje i czerp inspiracje dla własnej marki.