News

Boxy świąteczne – realizacja dla RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA

18 października 2023

Nasze boxy świąteczne to idealny prezent firmowy na zakończenie roku!

Nasze bożonarodzeniowe propozycje boxów prezentowych, są idealnym sposobem na podziękowanie pracownikom za wkład i zaangażowanie w firmę, wzrost sprzedaży i budowę partnerskich relacji między firmą, jej partnerami lub klientami. To idealna okazja do celebracji udanego roku pracy. Nasze propozycje prezentowe mają jasny cel – obdarowany musi poczuć się ważny i doceniony! Wiemy jak to zrobić – wystarczy, że spojrzysz na nasze dotychczasowe realizacje.

Z nami zaczynasz od końca – dlaczego? Przedstawiasz nam efekt, jaki chcesz osiągnąć, a my go urzeczywistnimy! Na początek wystarczy, że powiesz nam kilka słów o grupie docelowej, przedstawisz proponowany budżet i oczekiwania. Wspólnie omówimy, co powinno znaleźć się w boxie, a czego na pewno w nim nie chcesz. 

Kolejne kroki to czas dla nas! Przygotujemy ofertę z pełni personalizowanymi boxami dla Twojej firmy. Zaproponujemy odpowiedni kolor pudełka, wypełnienia, wstążki. Umieścimy Twoje logo na odpowiednich materiałach oraz stworzymy pachnące wnętrze pudełka – naprawdę nasza kreatywność nie zna granic! Nie mamy gotowych rozwiązań i to jest gwarancja, że Twój box będzie unikatowy. Nasz grafik zaprojektuje dla Ciebie opakowanie, kartkę, bilecik – zgodnie z Twoimi wytycznymi lub całkowicie zdając się na naszą koncepcję i kreację.  

Jeśli nasze wizje spotkają się w tym samym miejscu, przechodzimy do realizacji! To jest moment, w którym możesz spokojnie napić się pysznej kawy, a my wrócimy do Ciebie z gotowym produktem. Czas naszej realizacji zawsze uzależniony jest od kilku czynników i dostępności produktów – gwarantujemy, że działamy na najwyższych obrotach, żebyś otrzymał boxy na czas! Na tym etapie otrzymujesz od nas informacje, w jakim momencie są przygotowania i kiedy możesz spodziewać się wysyłki. Jesteś z nami na bieżąco, ale nie musisz wychodzić z biura – my działamy za Ciebie.

Gotowe boxy prezentowe możemy dostarczyć do Twojej firmy lub z bezpośrednią wysyłką do adresatów. Jesteśmy w stanie jednorazowo wysłać nawet kilka tysięcy paczek! Wysyłamy również poza granice Polski. Dodatkowo korzystając z naszej dedykowanej platformy do zbierania danych adresowych, Twoi pracownicy lub kontrahenci w bezpieczny sposób udostępnią adres do wysyłki oraz zaznaczą dogodny termin na wizytę naszego kuriera! 🙂 Wszystko dla wygody Twojej i odbiorców naszych boxów!

Ostatnim krokiem zamówienia to oczywiście… czysta radość z otrzymania boxa! Na tym etapie możesz już tylko czuć dumę i wrócić do nas z feedbackiem oraz kolejnym zamówieniem 😉

Dlaczego warto zamawiać boxy świąteczne?

Okres organizacji świątecznych spotkań firmowych jest wyjątkowy dla nas wszystkich i niezwykle istotne jest, aby nie zapomnieć o naszych pracownikach, klientach czy partnerach biznesowych. W ten wyjątkowy, świąteczny czas zadbajmy o to, aby poczuli się docenieni i wynagrodzeni za cały trud mijającego roku. Właśnie dlatego nasze świąteczne boxy prezentowe mogą być zarówno zamiennikiem firmowej wigilii lub stanowić jej uzupełnienie. 

To jak, wykonasz pierwszy krok i napiszesz do nas?Jesteś zainteresowany bardziej szczegółową ofertą firmowych zestawów prezentowych? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę i wyjątkowe rozwiązania dla Twojej firmy!