Projekty

Od strategii i designu po wdrażanie i promocję – stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt.

Poznaj nasze najnowsze i innowacyjne realizacje, zainspiruj się i przekonaj się, jak nasze rozwiązania mogą odmienić Twoją markę. Każdy projekt to unikatowe dzieło sztuki, które powstało w odpowiedzi na indywidualne potrzeby i cele biznesowe naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i twórczemu podejściu dostarczamy rozwiązania, które przyciągają uwagę, budują markę i generują niesamowite wyniki.

Zobacz jak nasze projekty przyczyniły się do osiągnięcia spektakularnych rezultatów, i dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Rozpocznij swoją kreatywną podróż już teraz!

Projekt wysyłki kreatywnej Helath Labs Care

Health Labs Care - wysyłka PR Longevity

Szklane kopuły połączone z drewnianą podstawą, a w ich wnętrzu kwiatowa kompozycja. W centralnym punkcie oczywiście – LONGEVITY. Efekt wzmocniony dostawą door to door. Poznaj nasz projekt dla Health Labs Care, który odzwierciedlił misje i wizje nowego produktu marki.

zobacz więcej
Kappahl logo

Kappahl - wysyłka PR 4 SENSES

kappahl pr box

W dzisiejszym świecie marketingu niezwykle istotne jest tworzenie wyjątkowych doświadczeń, które pozostawiają trwały ślad w umysłach konsumentów. Marka Kappahl doskonale rozumie tę koncepcję! Przygotowaliśmy paczki PR najnowszej kolekcji Kay/Day oraz launch produktu. Stworzyliśmy koncepcję KAPPAHL 4 SENSES, która opierała się na czterech zmysłach: wzroku, smaku, zapachu i dotyku. Główne elementy połączyły się w harmonijną całość, tworząc unikalne doświadczenie. Razem z Kappahl wykorzystaliśmy zmysły - klucz do emocji i wspomnień, aby wzbogacić experience związany z marką i samą kolekcją.

Spinmaster - paczka PR dla Roberta Makłowicza

Robert Makłowiecz otrzymał od nas gigantyczna kostkę Rubika! Takie paczki PR lubimy najbardziej! Naszym celem nie jest jedynie spełnienie oczekiwań naszych klientów, ale przede wszystkim przekroczenie ich i dostarczenie czegoś wyjątkowego i niezapomnianego. Chcieliśmy podkreślić, że firma Rubik to znacznie więcej niż tylko układanka. To filozofia myślenia, którą można przekazać dalej, bez względu na wiek. Niech ta gigantyczna kostka Rubika będzie przypomnieniem, że każdy z nas ma potencjał, by stać się magikiem w swoim własnym świecie, inspirując innych i rozwijając swoje umiejętności.

Capital logo

Capital - boxy onboardingowe dla pracowników

Boxy onboarding Capital welcome boxy

Pierwszy dzień w nowej pracy zawsze na długo pozostaje w pamięci, ponieważ towarzyszą mu silne emocje. Dlatego niezwykle ważne są detale - my wiemy jak o nie zadbać i dostosować do identyfikacji wizualnej firmy. Realizacja boxów firmowych dla Capital, wsparła proces onboardingowy.

Kappahl logo

Kappahl - press packi na event 25-lecia marki w Polsce

Kappahl 25-lecie PRESS PACK GIFT BAG

Zobacz nasze press packi z okazji 25-lecia Kappahl w Polsce! Stworzyliśmy blisko 100 zestawów dla zaproszonych gości i dziennikarzy uczestniczących w jubileuszowym evencie marki. Doskonale wiemy, jak zaskoczyć odbiorców kreatywnością i zostać zauważonym w social media. Oryginalny i przyciągający uwagę unboxing to jeden z najważniejszych elementów dobrego marketingu Twojej marki! Pomożemy Ci kreatywnie zapakować nowy produkt, wysłać oryginalne zaproszenie na event, przygotować cykliczne paczki dla ambasadorów marki oraz zaprojektować oryginalne press packi!

Projekt boxów jubileuszowych dla Courtyard by Marriott

Courtyard by Marriott - zaproszenia i boxy jubileuszowe

Boxy jubileuszowe i zaproszenia

Unikatowy – zaprojektowany specjalnie na to wydarzenie – zapach na bazie soczystych fig towarzyszył uczestnikom już od chwili otrzymania zaproszenia, przez cały event, aż do momentu, gdy opuszczali wydarzenie, otrzymując spersonalizowane pachnące flakoniki w boxach prezentowych.

zobacz więcej

Dietly - boxy jubileuszowe dla pracowników firmy

Dietly boxy onboarding welcome pack

Boxy dla Dietly również w 2024 roku! Zeszłoroczna edycja tak spodobała się pracownikom firmy, że również w tym roku Dietly postawiło na kolejną edycję zestawów. Tym razem wspólnie stworzyliśmy dedykowane dla marki zestawy ceramiku

Projekt wysyłki kreatywnej Polfa Tarchomin

Polfa Tarchomin - wysyłka PR lini Poldermin

Nature boxes PR cosmetics

Koncepcja wysyłki produktów kosmetycznych Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” – Poldermin Complex, które zostały nominowane w plebiscycie Influencer’s TOP 2023! Projekt nawiązywał do natury, aby wyeksponować wartości i naturalne składniki produktów.

zobacz więcej
Projekt wysyłki kreatywnej Helath Labs Care

Health Labs Care - wysyłka PR linii Balance On

Health Labs Care paczka PR

Koncepcja paczek PR dla nowej linii kosmetyków marki Health Labs Care została starannie opracowana, aby dostarczyć odbiorcom nie tylko produkty, ale także wyjątkowe doświadczenie otwierania paczki, podkreślając wartość marki i tworząc pozytywne wrażenie z prezentacji najnowszej lini kosmetyków.

Archicom & Echo Investment & Wita - welcome packi

ARCHICOM & ECHO INVESTMENT & WITA giftbag

Realizacja GIFTBAGÓW z okazji organizowanego eventu - premierowej prezentacji nowej budowlanej inwestycji dewelopera Echo Investment / Archicom. Lubimy takie proste, ale spójne minimalistyczne koncepcje. Łącznie ponad 100 gości otrzymało stworzone przez nas personalizowane zestawy.

Kappahl logo

Kappahl - wysyłka PR Denim Traceability

Kappahl - paczki PR Denim Traceability

Koncepcja wysyłki PR Denim Traceability opierała się na kreacji denimowej i transparentności procesu produkcji dżinsów. Naszym celem było podkreślenie pełnej odpowiedzialności produkcji, obejmującej cały proces od wyboru włókna bawełnianego aż po gotowy produkt. Spełniliśmy cel edukacyjny marki - odbiorcy mogą być pewni, że dżinsy są wytworzone z zachowaniem wysokich standardów etycznych i ekologicznych.

Projekt Semilac Paczka PR

Semilac - wysyłka PR Apricot Crush

Semilac paczka PR

Wspólnie z marką Semilac przygotowaliśmy paczki PR dla kampanii "Moc w Twoich Rękach!". Ta inicjatywa towarzyszy premierze kolekcji Pastel Neons, gdzie główną gwiazdą jest najmodniejszy kolor roku 2024 - Apricot Crush. Wysyłki zostały zaprojektowane zgodnie z tematem kolekcji i utrzymane w harmonii z tonacją Apricot Crush, co nadaje im spójny i nowoczesny wygląd. Warto dodać, że zdjęcia kampanii wykonała Dorota Szulc.

Projekt pudełka Your Kaya

Your Kaya - firmowe wysyłki dla marki

Wysyłka Your Kaya Women's Day

Realizacja boxów prezentowych z okazji Dnia Kobiet była nam naprawdę bliska, ze względu na współpracę z marką Your Kaya, którą cenimy i podziwiamy za przełamywanie trendów i dbanie o idealny customer service oraz wsparcie swoich klientów. Zaproponowaliśmy połączenie kobiecego koloru z ekologicznym przesłaniem, pasującym do misji marki.

zobacz więcej
CCC Projekt Welcome Pack dla pracowników

CCC Group - welcome packi dla pracowników

CCC welcome pack onboarding

Onborading zawsze na długo pozostaje w pamięci, ponieważ towarzyszą mu silne emocje – idealnym przykładem są welcome packi dla marki CCC. Już na tym etapie pracodawca powinien pokazać nowemu pracownikowi jak ważne w firmie jest jego pojawienie się, a przede wszystkim ułatwić mu start w pracy. Stworzyliśmy personalizowany zestaw, który wspiera onboarding pracowników CCC.

zobacz więcej
Projekt Semilac Paczka PR

Semilac - wysyłka PR z okazji 10. urodzin marki

Semilac PR packages magenta

Stworzyliśmy wysyłki kreatywne z okazji 10 urodzin marki Semilac. Nasza koncepcja paczki pr opierała się na kolorze roku 2023, czyli VIVA MAGENTA - kolorze odważnym, nieustraszonym, pełnym optymizmu i radości, idealnie wpasowującym się w markę.

zobacz więcej
Projekt wysyłki kreatywnej Helath Labs Care

Health Labs Care - zaproszenia na Festiwal Lekko

PR festival zaproszenie

Stworzyliśmy koncepcję zaproszeń na Festiwal Lekko x Health Labs Care! Ponad 150 wysyłek trafiło w ręce influencerów. Uwielbiamy storytelling budowany wokół festiwali muzycznych - opowiadanie historii, odsłanianie kolejnych elementów i wykonawców, budowanie zaciekawienia… można powiedzieć wręcz granie na emocjach! Projekt zaproszeń nie mógł być inny, jak równie LEKKI, bajeczny i kwiecisty! Zależało nam, by zaproszenia pozytywnie nastrajały przed festiwalem i pomogły już teraz poczuć klimat miejsca. Dzięki łące zamkniętej za szklaną szybką, można poczuć lekkość bytu i połączenie z pięknem natury!

DB Cargo - firmowe boxy jubileuszowe

DB CARGO boxy jubileuszowe

Realizacja boxów prezentowych dla pracowników firmy DB Cargo. Koncepcja skupiała się wokół kolorystyki oraz wartości marki.

Projekt paczki pr mybestpharm

MyBestPharm - letnia wysyłka PR

Letnie wysyłki kreatywne

Realizacja letniej wysyłki kreatywne MyBestPharm zawierała - naturalność, świeżość, skórę muśniętą słońcem, modne plażowe dodatki, czyli to, co najpiękniejsze w lecie. Jak zaprezentowaliśmy najnowszy produkt firmy - MyBestProBio?

zobacz więcej
Projekt onet boxy

Onet - ekologiczne boxy firmowe dla klientów

Ekologiczne boxy

Ekologiczne wysyłki dla marki Onet. Głównym założeniem Klienta było podziękowanie kontrahentom z udział w projekcie specjalnym. Boxy prezentowe miał być w duchu eko z gadżetem, który będzie codziennym #musthave.

zobacz więcej

Ringier Axel Springer - 1500 koszy piknikowych

Wysyłka ponad 1500 koszy piknikowych do pracowników Ringier Axel Springer jest idealnym przykładem odpowiedniego opowiedzenia pewnej historii. Poprzez storytelling tworzymy angażujące i niezapomniane wydarzenia. Firma wirtualnie zabrała swoich pracowników do Paryża, Nowego Jorku czy Rzymu.

zobacz więcej
Projekt Poland Business Run

Poland Business Run – 6800 boxów startowych

We wrześniu przygotowaliśmy ponad 6800 boxów w formie pakietów startowych dla uczestników biegu Poland Business Run. To jedne z takich realizacji, który wspominamy z ogromnym uśmiechem na twarzy! Takie inicjatywy są bliskie misji i wizji naszej agencji.

zobacz więcej
Projekt wysyłki kreatywnej Helath Labs Care

Health Labs Care - wysyłka PR lini Slove On

Health Labs Care PR Solve On

Ponad 200 wysyłek kreatywnych z nową linią SloveOn znalazło się u ambasadorów marki! Przy tworzeniu tej koncepcji, jak zwykle koncentrowałyśmy się na zachowaniu spójności ze strategią marki i jej wartościami. Najnowsze kosmetyki marki wyeksponowaliśmy w personalizowanych pudełkach.

zobacz więcej
Logo Aurora Company

Aurora Company - ekologiczne boxy firmowe

wysyłka kreatywna

Stworzyliśmy wysyłki kreatywne dla marki Aurora Company. Boxy miały przede wszystkim ukazać jak ważna dla firmy jest ekologia, natura i wszystko z nią związane.

zobacz więcej
Kappahl logo

Kappahl - wysyłka PR linii Minories Go Nuts

Kappahl paczki PR

Wspólnie z marką Kappahl rozpoczęliśmy unikalną kampanię, kierując paczki PR do mam prowadzących profile w mediach społecznościowych. Nasze przesyłki nie tylko dostarczyły praktyczne produkty, ale także podkreśliły wartości kolekcji Minories i marki Kappahl. Nasza koncepcja przeniosła ambasadorki do świata kolekcji Minories Go Nuts, wzbogacając dziecięce doświadczenia. Motyw drewna pięknie wspiera ekologiczną misję kolekcji, stanowiąc symboliczny gest zaangażowania w naturalność.

Projekt boxów jubileuszowych newsweek

Newsweek - boxy jubileuszowe 20-lecie marki

Newsweek boxy jubileuszowe

Newsweek Polska zgłosił się do nas z konkretnym celem obdarowania swoich kluczowych Klientów nowoczesnymi i eleganckimi prezentami z okazji 20 urodzin. Jak zwykle najważniejsza była ekspozycja logo oraz kolorów Klienta ale gustownie i ze smakiem.

zobacz więcej
enpire logo

Enpire - boxy prezentowe dla pracowników

boxy prezentowe Enpire

Firma Enpire rozpoczęła ten rok od docenienia swoich pracowników i postanowiła uhonorować swoich pracowników wyjątkowymi boxami prezentowymi. Personalizowane gesty nie tylko wyraziły wdzięczność, ale także wzmocniły atmosferę zaufania i lojalności wśród pracowników. Inicjatywa ta podkreśla zaangażowanie firmy w budowanie pozytywnej relacji z zespołem oraz stworzenie inspirującego środowiska pracy.

Projekt wysyłki kreatywnej Helath Labs Care

Health Labs Care - wysyłka PR lini ManiMe

Wysyłka kreatywna boxy

Wprowadzenie na rynek nowych produktów marki Health Labs Care - seria ManiMe. Stworzyliśmy wysyłkę kreatywną, która była tożsama z wizją marki ale przede wszystkim posiadała pewnego rodzaju plastyczność w jej prezentacji.

zobacz więcej
Newbie logo

Newbie - wysyłka PR świątecznej kolekcji marki

paczka PR Newbie

Wraz ze świąteczną kolekcją Newbie wprowadziliśmy strategię promocyjną, która przenosi nas na nowy poziom storytellingu w Influencer Marketingu. Opracowaliśmy koncepcję wydarzenia, a wraz z nim pomysł na kreatywne połączenie wysyłek PR z zaproszeniami na nadchodzący event, jako pierwszy element drogi uczestnika. Nasze paczki PR stanowiły więc nie tylko wyjątkową niespodziankę, ale także informowały o zbliżającym się wówczas wydarzeniu dla ambasadorek marki.

Projekt Semilac Paczka PR

Semilac - wysyłka PR karnawałowej linii New Yeaah

Semilac paczka PR karnawał

Okres karnawału to czas, który w marketingu możemy wykorzystać do tworzenia kampanii pełnych radości, blasku i wyjątkowych chwil. Wspólnie z marką Semilac stworzyliśmy wyjątkowe wysyłki PR, które nawiązywały do najnowszej kolekcji. Naszym celem było nie tylko podkreślenie uroku karnawału, ale również dopisanie historii, która inspiruje do osiągnięcia nowych celów bez presji nowego roku. W końcu zmiany można rozpocząć w każdym momencie!

logo GFT

GFT - personalizowane boxy dla pracowników

boxy firmowe GFT

Personalizowane boxy dla firmy GFT, stworzone w kontekście serii eventów pod hasłem HAPPY HOURS - Let’s stay hhappy together, stanowiły wyjątkowe podsumowanie aktywności i zaangażowania. Te personalizowane gesty były wyrazem uznania dla najbardziej aktywnych uczestników, budując silne więzi i motywując do dalszej współpracy.

Projekt wysyłki kreatywnej Helath Labs Care

Health Labs Care - wysyłka PR nowego produktu

Kreatywna wysyłka eko Health Labs Care

Personalizowana wysyłka pr pozwoliła ambasadorom poczuć klimat palarni, w której powstają ziarna nowego produktu marki Healthlabs. Jak przenieść zapach kawy z produkcji prosto do pudełka?

zobacz więcej
Homla logo

Homla - wysyłka PR świątecznej kolekcji

Homla świąteczne boxy

W organizacji boxów dla marki Homla skupiliśmy się na spójności i oryginalności wydarzenia. Naszym celem było stworzenie narracji, która łączyła elementy boxów i wydarzenia, które organizowaliśmy w Pałacu Potockich, gdzie prezentowana była świąteczna kolekcja marki. Każdy box zawierał produkty Homla i świąteczne akcenty, wprowadzając w magiczny nastrój. Personalizowane, odręcznie napisane listy dodawały osobistego tonu do całego doświadczenia, budując oczekiwania i podsycając ciekawość. To wszystko wpisywało się w koncepcję, gdzie każdy element miał swoje znaczenie i stanowił część większej historii.

Projekt Ringier Axel Springer Polska

Ringier Axel Springer - boxy świąteczne

świąteczne zestawy prezentowe

Kolejna realizacja świątecznych zestawów prezentowych - ponad 1000 sztuk za nami. Nasze propozycje prezentowe mają jasny cel – obdarowany musi poczuć się ważny i doceniony! Wiemy jak to zrobić – wystarczy, że spojrzysz na nasze dotychczasowe realizacje.

zobacz więcej
semantive logo

Semantive - boxy świąteczne dla pracowników

boxy świąteczne Semantive

Koncepcja świątecznych paczek dla firmy Semantive opiera się na wielu aspektach, które wyróżniają markę i tworzą wyjątkowe doświadczenia dla odbiorców. Poprzez unikalne prezenty, które odzwierciedlają wartości firmy, takie jak innowacyjność i profesjonalizm, podkreślone zostały jej indywidualność i oryginalność. Spersonalizowane podziękowania dodają osobistego wymiaru, wzmacniając relacje z klientami i pracownikami!

Świąteczne prezenty dla klientów

Classen - boxy świąteczne dla klientów

świąteczne prezenty dla klientów

Przygotowaliśmy ponad 700 personalizowanych zestawów świątecznych dla firmy Classen. Boxy nawiązywały do kolorystki marki i zostały wysłane bezpośrednio do partnerów biznesowych i klientów.

zobacz więcej

Archedsk - boxy świąteczne dla pracowników

Personalizowane i dopasowane do pracowników firmy Archdesk, świąteczne zestawy prezentowe wysłaliśmy w różne miejsca Europy. Firmie zależało na podziękowaniu pracownikom za wkład i zaangażowanie.

zobacz więcej