Projekty

Od strategii i designu po wdrażanie i promocję – stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt.

Poznaj nasze najnowsze i innowacyjne realizacje, zainspiruj się i przekonaj się, jak nasze rozwiązania mogą odmienić Twoją markę. Każdy projekt to unikatowe dzieło sztuki, które powstało w odpowiedzi na indywidualne potrzeby i cele biznesowe naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i twórczemu podejściu dostarczamy rozwiązania, które przyciągają uwagę, budują markę i generują niesamowite wyniki.

Zobacz jak nasze projekty przyczyniły się do osiągnięcia spektakularnych rezultatów, i dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Rozpocznij swoją kreatywną podróż już teraz!

YOUR KAYA - firmowe wysyłki dla marki

Realizacja boxów prezentowych z okazji Dnia Kobiet była nam naprawdę bliska, ze względu na współpracę z marką Your Kaya, którą cenimy i podziwiamy za przełamywanie trendów i dbanie o idealny customer service oraz wsparcie swoich klientów.

zobacz więcej

CCC GROUP - welcome pack dla pracowników

Onborading zawsze na długo pozostaje w pamięci, ponieważ towarzyszą mu silne emocje – idealnym przykładem są welcome packi dla marki CCC. Już na tym etapie pracodawca powinien pokazać nowemu pracownikowi jak ważne w firmie jest jego pojawienie się, a przede wszystkim ułatwić mu start w pracy.

zobacz więcej

HEALTH LABS CARE- Kreatywna prezentacja Longevity

Szklane kopuły połączone z drewnianą podstawą, a w ich wnętrzu kwiatowa kompozycja. W centralnym punkcie oczywiście – LONGEVITY. Efekt wzmocniony dostawą door to door. Poznaj nasz projekt.

zobacz więcej

ONET - ekologiczne boxy firmowe dla klientów

Ekologiczne wysyłki dla marki Onet. Głównym założeniem Klienta było podziękowanie kontrahentom z udział w projekcie specjalnym. Boxy prezentowe miał być w duchu eko z gadżetem, który będzie codziennym #musthave.

zobacz więcej

SEMILAC - paczki pr na 10 urodziny marki

Stworzyliśmy wysyłki kreatywne z okazji 10 urodzin marki Semilac. Nasza koncepcja paczki pr opierała się na kolorze roku 2023, czyli VIVA MAGENTA - kolorze odważnym, nieustraszonym, pełnym optymizmu i radości, idealnie wpasowującym się w markę.

zobacz więcej

POLFA TARCHOMIN - wysyłka kreatywna kosmetyków

Koncepcja wysyłki produktów kosmetycznych Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” – Poldermin Complex, które zostały nominowane w plebiscycie Influencer’s TOP 2023! Projekt nawiązywał do natury, aby wyeksponować wartości i naturalne składniki produktów.

zobacz więcej

HEALTH LABS CARE - nowa linia Slove On

Ponad 200 wysyłek kreatywnych z nową linią SloveOn znalazło się u ambasadorów marki! Przy tworzeniu tej koncepcji, jak zwykle koncentrowałyśmy się na zachowaniu spójności ze strategią marki i jej wartościami.

zobacz więcej

RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA - boxy świąteczne

Kolejna realizacja świątecznych zestawów prezentowych - ponad 1000 sztuk za nami. Nasze propozycje prezentowe mają jasny cel – obdarowany musi poczuć się ważny i doceniony! Wiemy jak to zrobić – wystarczy, że spojrzysz na nasze dotychczasowe realizacje.

zobacz więcej

HEALTH LABS CARE - nowa seria ManiMe

Wprowadzenie na rynek nowych produktów marki Health Labs Care - seria ManiMe. Stworzyliśmy wysyłkę kreatywną, która była tożsama z wizją marki ale przede wszystkim posiadała pewnego rodzaju plastyczność w jej prezentacji.

zobacz więcej

MYBESTPHARM - letnie wysyłki kreatywne produktu

Realizacja letniej wysyłki kreatywne MyBestPharm zawierała - naturalność, świeżość, skórę muśniętą słońcem, modne plażowe dodatki, czyli to, co najpiękniejsze w lecie. Jak zaprezentowaliśmy najnowszy produkt firmy - MyBestProBio?

zobacz więcej

NEWSWEEK POLSKA - boxy z okazji 10 urodzin

Newsweek Polska zgłosił się do nas z konkretnym celem obdarowania swoich kluczowych Klientów nowoczesnymi i eleganckimi prezentami z okazji 20 urodzin. Jak zwykle najważniejsza była ekspozycja logo oraz kolorów Klienta ale gustownie i ze smakiem.

zobacz więcej

HEALTH LABS CARE - personalizowana wysyłka pr

Personalizowana wysyłka pr pozwoliła ambasadorom poczuć klimat palarni, w której powstają ziarna nowego produktu marki Healthlabs. Jak przenieść zapach kawy z produkcji prosto do pudełka?

zobacz więcej