News

Jubileuszowe boxy i zaproszenia – 20-lecie hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport

18 października 2023

12 października 2023 roku hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w niezwykły sposób uczcił 20-lecie swojego istnienia. 

Jako część grupy Creative Brand Stories działamy kompleksowo. Podczas tej realizacji Bossa Nova Events zajęła się kreacją kreatywną, scenografią, oprawą muzyczną i produkcją całego eventu. Marka Box of Stories przygotowała natomiast projekt zaproszeń oraz jubileuszowe boxy dla uczestników gali. Zakres działalności naszej grupy komunikacji marketingowej Creative Brand Stories pozwala nam komunikować marki naszych klientów wszechstronnie.

Motywem przewodnim jubileuszowego eventu był „Courtyard Garden”. Koncepcja podkreślała dwie dekady nieustającego rozwoju obiektu, który z roku na rok zakwita coraz mocniej wraz z doświadczeniami swoich gości. Kreacja eventu, a następnie agenda została zaprojektowana tak, aby oddziaływać na wszystkie zmysły uczestników. Od pierwszego momentu wejście na event miało zaczarować uczestnika i przenieść go w świat eventowych emocji. Unikatowy – zaprojektowany specjalnie na to wydarzenie – zapach na bazie soczystych fig towarzyszył uczestnikom już od chwili otrzymania zaproszenia, przez cały event, aż do momentu, gdy opuszczali wydarzenie, otrzymując spersonalizowane pachnące flakoniki w boxach prezentowych. Zaprojektowanie tego doświadczenia, pozwoliło na rozbudowany brand experience.

Przygotowaliśmy pachnące zaproszenia, które rozesłaliśmy do zaproszonych gości przed eventem. Dzięki temu, uczestnicy mogli zapoznać się z motywem przewodnim gali oraz podziałać na zmysły – dedykowanym zapachem fig. Boxy jubileuszowe, które rozdaliśmy na koniec eventu były niezwykle eleganckie i nawiązywały do scenografii: czarne klasyczne pudełko, podziękowania w formie kartki, flakonik perfum przywołujący wspomnienia o evencie, a to wszystko otulone zielonym wypełnianiem, wprost z magicznego ogrodu.