News

Ekologiczne boxy – wysyłki dla marki ONET

30 kwietnia 2023

Wysyłki kreatywne i firmowe boxy w stylu eko!

Coraz częściej zgłaszają się do nas marki, które w swoich działaniach w głównej mierze opierają się na byciu eco-friendly. Na wstępie zadają nam pytanie czy wyznając taką zasadę możemy zaprojektować dla nich kreatywną wysyłkę o której będzie głośno w sieci – oczywiście, że tak! Ekologia nie przeszkadza w kreacji (pomaga!), a na rynku znajduje się bardzo dużo opakowań i  wypełniaczy, które są właśnie ekologiczne. Działanie w duchu eko, może nas tylko kreatywnie napędzać do tworzenia unikatowych boxów prezentowych! Za każdym razem powtarzamy, że eko realizacje cieszą nas szczególnie mocno. Staramy się na bieżąco wdrażać wszelkie nowości na rynku oraz informować marki z którymi współpracujemy o ekologicznych rozwiązaniach w zakresie opakowań.

Czym w ogóle jest idea eco-friendly? To po prostu bycie przyjaznym środowisku, produkowanie z ekologicznych surowców, korzystanie z opakowań pochodzących z recyklingu. Marka eco friendly jest zawsze spójna i konsekwentna w swoich działaniach. Przykładowo jeśli wysyła swoje produkty w kartonach z recyklingu, nie może stworzyć wysyłek kreatywnych w opakowaniach, którym nie uda się dać drugiego życia lub w swoim założeniu mogą być tylko jednorazowym nośnikiem marketingowym z dużą ilością plastiku. Taka idea jest nam bliska i cieszymy się, jeśli możemy podziałać kreatywnie w temacie firmowych eko boxów, czy kreatywnych eko paczek.

Firmowe boxy w duchu eko dla marki Onet

Ostatnio przygotowaliśmy ekologiczne wysyłki dla marki Onet. Głównym założeniem Klienta było podziękowanie kontrahentom z udział w projekcie Onet. Boxy prezentowe miał być w duchu eko z gadżetem, który będzie takim naszym codzienny #musthave. Wykorzystaliśmy eko kartony oraz papierowy wypełniacz z recyklingu – czasami namawiamy Klientów, aby wykorzystać nawet kartony z odzysku i dodać małą karteczkę z informacją jak wiele drogi przebył dany karton, aby trafić w jego ręce:) W środku głównym gadżetem było Stojo czyli najbardziej kompaktowy kubek , wolny od BPA, ftalanów i PCV, wykonany z certyfikowany silikon LFGB, bez kleju i ołowiu. 

Pomysły na eko gadżety w boxach prezentowych

Kilka produktów, które znalazły się w naszych ostatnich wysyłkach w duchu eko:

  • szklane butelki do monitorowania dziennego nawodnienia – gorąco polecamy!
  • kubki i butelki marki Stojo z certyfikowanego silikonu
  • bambusowe ładowarki i powerbanki
  • bawełnianie torby wielokrotnego użytku na zakupy – brzmi banalnie, a nadal wiele osób zapomina zabrać je na zakupy!
  • zawieszki i długopisy z nasionami
  • domowe zestawy do uprawy ziół oraz rzeżuchy – idealne do wielkanocnych boxów prezentowych 🙂

Podsumowując śledzimy eko trendy i bardzo chętnie przyjmujemy kolejne wyzwania od naszych Klientów w duchu eko. Skontaktuj się  z nami i zaskoczmy wspólnie innych:)