News

Letnie wysyłki kreatywne dla MYBESTPHARM

30 kwietnia 2023

Kreacja wakacyjna – jak ukazać letni vibe w boxach

Okres wakacyjny to czas na relaks, nabranie oddechu i szczególne zadbanie o siebie! Nasz team nawet w wakacje nie zwalnia tempa! A wszystko po to, aby stale zaskakiwać Was nowymi pomysłami na kreatywne wysyłki. Nieważne, czy kochasz góry, morze, jeziora… wybierasz dzikie wakacje z plecakiem czy relaks w hotelowym spa. Jedno nas łączy: przecież wszyscy kochamy lato, prawda? 

Letnia odsłona wysyłek to przede wszystkim świeżość i poczucie bliskości z naturą, która w lato rozkwita i zachwyca swoim pięknem. Zależy nam, żeby osoba, do której wysyłamy nasze propozycje, podczas ich rozpakowywania, poczuła się jak na rajskiej wyspie. Nie zapominamy przy tym o naszej głównej idei: oryginalność połączona z poczuciem estetyki i dbałością o każdy detal. Naturalność, świeżość, skóra muśnięta słońcem, modne plażowe dodatki, czyli to, co najpiękniejsze w lecie. 

Realizacja naszej pierwszej letniej wysyłki kreatywnej musiała się więc odbyć w zgodzie z tymi wartościami.Tak narodziła się współpraca z MyBestPharm – marką, która powstała z fascynacji naturalną medycyną i zdrowym stylem życia. Letnia wysyłka kreatywna, będąca wynikiem tej kolaboracji zawierała bukiet kwiatów w odcieniu lazurowego morza, stylową butelkę na wodę oraz najnowszy produkt firmy – MyBestProBio, suplement diety zawierający 22 najlepiej przebadanych i bezpiecznych szczepów bakterii probiotycznych. Wszystko to zapakowane w piękny koszyk, który z pewnością przyda się na wakacyjne tripy i wypady na plażę! Słyszycie morza szum? My tak, bo nasze przesyłki trafiły nawet na Lazurowe Wybrzeże i prezentowały się idealnie wśród francuskich fal.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje, więc jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, śmiało do nas napisz. Nadajmy wspólnie trwającym wakacjom niepowtarzalnego vibe’u!